خوش آمد گویی www.Pro3.ir

پروسه


خدمات کامپیوتری وعیب یابی سیستم   (بازدید:488)  (142بار دانلود )

تعداد صفحات 48صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
فعاليت اصلي این موسسه عبارت است از ارائه خدمات كامپيوتري، مكانيزاسيون، تحليل طراحي ساخت و پياده سازي سامانه هاي كاربردي نرم افزاري و سخت افزاري و ارائه آموزش هاي فني و حرفه اي مرتبط.این موسسه قادر به انجام سایر فعاليت هاي سرمایه گذاري، مشاوره اي، فني و بازرگاني ميباشد و همچنين كارهایي مانند : عيب یابي سيستم ، ارتقاع سيستم ، نصب ویندوز هاي گوناگون ، نصب برنامه هاي راه انداز ، نصب تمامي برنامه هاي كاربردي ، تعمير برخي قطعات سيستم و تایپ از جمله فعاليت هاي موسسه كامپيوتري ميباشد.

ادامه موضوع

جزوه مقاومت مصالح   (بازدید:539)  (165بار دانلود )

تعداد صفحات:29صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
آزمايشگاه مقاومت مصالح هدف از آزمايشگاه مقاومت مصالح : كليه قطعاتي كه در ماشينها و دستگاههاي صنعتي بكار برده مي شود داراي مقاومت و سختي هاي مربوط به خود هستند كه مهندسين بعد از طرح ريزي يك ماشين يا دستگاه صنعتي و كلية محاسبات مربوط به نيروهاي وارد بر هر قطعه از اين دستگاهها مي بايست كه قطعات فوق را با قطعه اي با جنس همان از نظر سختي و مقاومتشان مورد آزمايش قرار مي دهند تا متوجه شوند آيا قطعه مزبور تحمل نيروها و يا تنش هاي وارد بر خود را دارد يا نه؟ اين سختي ها توسط ماشين ها و دستگاههاي مختلف انجام مي شود

ادامه موضوع

شناخت محیط آموزشی آتلیه های معماری برمبنای گثرت گرایی   (بازدید:1624)  (221بار دانلود )

تعداد صفحات :22 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
با توجه به شرايط و اصول مرئي و نامرئي حاكم بر جهان امروز، بسياري از مرزها و ديوارهاي ارتباطي، فرهنگي، فلسفي، اجتماعي و . . . در هم شكسته اند و انسان از توانايي فراواني ( شايد بيشتر از هر زمان ديگر) براي انتخاب و گزينش در زمينه هاي گوناگون برخوردار گشته است. اين چشم انداز از دنياي امروز فرصت ها و پتانسيل هاي فراواني را به انسان ارائه مي كند. پلوراليسم نظريه اي است كه مبناي برخورد با موضوعات رنگانگي از حقيقت، فرهنگ، دين، هويت و . . . گرفته تا روش هاي پژوهشي، سبك، الگو، سنجش را در كثرت و احترام و توجه به آن مي داند.

ادامه موضوع

فراهویت در معماری   (بازدید:687)  (232بار دانلود )

تعداد صفحات :6 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
همان‌طور كه ميدانيد تحقيق ما درباره فراهويت در معماري است. و اين فراهويت نه رسيدن به همه هويتهاي مشترك ميان انسانها بلكه پاسخگويي به ماهيت انسان است . در اين روند ابتدا بايد بدانيم انسان كيست كه طي اين شناخت هم در پي يافتن وجه مشترك همه انسانها هستيم . سپس به بررسي نظر كريستوفر الكساندر تحت عنوان كيفيت بي‌نام كه در همه انسانها مشترك است مي‌پردازيم . كريستوفر الكساندر معتقد است اين كيفيت در بناها به وسيله طرح الگوهاي زنده و ايجاد زبان مشترك در همه مي‌تواند تلاشي براي رسيدن به هويت جاودانه براي فضايي خاص باشد . و بعد به بيان ديدگاههاي موافق و مخالف با اين روند و حتي نياز انسان به جاودانگي مي‌پردازيم و در نهايت بايد بگوييم كه هدف ما رسيدن به نتيجه خاصي نيست .

ادامه موضوع

مسکن در ایران   (بازدید:560)  (134بار دانلود )

تعداد صفحات:26صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مطالعات تطبیقی (مجتمع‌های مسکونی در ایران) در این قسمت به بررسی‌4 مجتمع مسکونی در سطح شهر مشهد می پردازیم که انتخاب این مجتمع‌ها به علت شباهت در فرم بافت بلوکها و تعداد واحدها می‌باشد. 1- مجتمع مسکونی 512 دستگاه: علت انتخاب : این مجموعه به سه دلیل مورد بررسی قرار می‌گیرد. به لحاظ تعداد طبقات و تعداد واحدها در هر طبقه و افراد بلوکها می‌تواند کمک خوبی برای پروژه‌ طراحی باشد.

ادامه موضوع

مدرنيزه و معماري معاصر ايران   (بازدید:2464)  (197بار دانلود )

تعداد صفحات :4صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
نخستين خصوصيت در جوامع مدرن و به تعبيري در معماري مدرن، معادله مدرن سازي برابر با جهش هاي تكنولوژيكي است. اين معادله در كشورهاي غير مدرن به صورت مدرني سازي برابر با غرب زدگي و اين دو برابر با واردات تكنولوژي خود را عيان كرده است. تجربه نشان داده است كه اين امر به نابودي تمدن هاي قدرتمند و ارزش هاي ماندگار كشورهاي غير مدرن منجر مي شود. واردات تكنولوژي در جوامع رو به پيشرفت به اين دليل مساله ساز است كه اين واردات ورود فرهنگ مصرف و كاربرد آنها را به دنبال دارد به گونه اي كه نمي توان از اتومبيل استفاده كرد و همچنان در بافت هاي ارگانيك زيست.

ادامه موضوع

مزايا ومعايب ساختمانهاي فلزي   (بازدید:1241)  (147بار دانلود )

تعداد صفحات :11صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
حداث ساختمان بمنظور رفع احتیاج انسانها صورت گرفته و مهندسین ، معماران مسئولیت تهیه اشکال و اجراء مناسب بنا را برعهده دارند ، محور اصلی مسئولیت عبارت است از الف ) ایمنی ب ) زیبائی ج) اقتصاد. با توجه به اینکه ساختمان های احداثی در کشور ما اکثرا" بصورت فلزی یا بتنی بوده و ساختمانهای بنایی غیر مسلح با محدودیت خاص طبق آئین نامه 2800 زلزله ایران ساخته میشود . آشنایی با مزایا و معایب ساختمانها می تواند درتصمیم گیری مالکین ، مهندسین نقش اساسی داشته باشد .

ادامه موضوع

آموزش VMware Workstation (نرم افزار مجازی سازی)   (بازدید:900)  (198بار دانلود )

قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
نرم افزار VMware Workstation یک نرم افزار مجازی سازی است که میتوان بر روی آن چند سیستم عامل از هر نوع نصب کرد و میتوان آنها را شبکه کرد و کار های مختلف بر روی آنها انجام داد.

ادامه موضوع

مديريت پروژه   (بازدید:562)  (147بار دانلود )

تعداد صفحات 61صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مجموعه تلاشهای موقتی برای تحقق یک تعهد و تقبل در ایجاد یک محصول یا ارائه خدمات مشخص می باشد . دانشی است که با استفاده از علم مدیریت ، ابزارها ، تکنیک ها و تخصص های گوناگون سعی در رسیدن به اهداف ،رویه و انتظارات کارفرما را داشته و هدف نهایی آن بهبود نتایج و بهینه کردن تمامی عوامل ، محدودیت ها و متغیرهای تاثیرگذار در پروژه می باشد .

ادامه موضوع

معماری خراسان   (بازدید:1188)  (147بار دانلود )

تعداد صفحات :64صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مقدمه: سرزمین گسترده خراسان به خاطر پهناوری و دیرپایی و اصالت تاریخ خود فرهنگ‌های متنوع و اندیه‌ها و مذاهب و هنرهای گوناگون را در خود پرورانده است . علاوه بر ادبیات کهن که زبانزد خاص و عام است آثاری همچون آتشکده‌ها و مساجد معابر و رباط‌ها و بناهای گوناگون تاریخی در این استان خودنمایی می‌کند این ابنیه تاریخی که نمونه‌ای از ذوق هنری و مذهبی گذشتگاه است از اهمیت خاصی برخوردار است و می‌تواند بهترین نمونه شناخت هنر و فرهنگ گذشته این سرزمین باشد بناهایی که تاکنون در این سرزمین به یادگار مانده و شناسایی شده است نمونه‌هایی است از هنر دوران ساسانی تا عصر معاصر

ادامه موضوع

تصفیه آب تهران   (بازدید:862)  (138بار دانلود )

تعداد صفحات:91صفحه قیمت : 10,000 تومان قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مقدمه آب ماده‌اي فراوان در كره زمين است. به شكلهاي مختلفي همچون دريا، باران، رودخانه و ... ديده مي‌شود. آب در چرخه خود، مرتباً از حالتي به حالت ديگر تبديل مي‌شود اما از بين نمي‌رود. هر گونه حيات محتاج آب مي‌باشد، انسانها از آب آشاميدني استفاده مي‌كنند يعني آبي كه كيفيت آن مناسب سوخت و ساز بدن باشد. مجموعه عملياتي كه به منظور آماده كردن آب براي مصارف مورد نظر اجرا مي گردد، «تصفيه آب» و مجموعه تأسيسات و تجهيزاتي كه عمليات تصفيه آب را در بر مي گيرد «تصفيه‌خانه» ناميده مي‌شود بنابراين براي تهيه آبي مناسب براي شرب و مصارف عمومي شهري يك رشته عمليات در تصفيه‌خانه آب به اجرا گذارده مي‌شود تا آب دريافتي از منابع آب را با كيفيتي قابل قبول در چهارچوب استاندارد «آب آشاميدني» تحويل نمايد. آب آشاميدني استاندارد به طور كلي آبي است كه بيرنگ، بي‌بو و با طعم مطبوع و گوارا كه مصرف آن حتي در دراز مدت هم به لحاظ عاري بودن از مواد مضر، ضرري براي سلامتي مصرف كننده نداشته و خسارتي به تجهيزات انتقال، توزيع و مصرف وارد نياورد.

ادامه موضوع

ساختمان و اجزای آن   (بازدید:1373)  (159بار دانلود )

تعداد صفحات :41صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
تعريف ساختمان : ساختمان : عبارت است از بنائي كه بوسيله ديوار از ديگر بناهاي همجوار خود ، يك بناي مستقل و مجزا و استواري را تشكيل مي دهد و شامل يك يا چند اطاق و يا هر نوع فضاي مسقف ديگر مي باشد كه بمنظور سكونت ، كسب و يا استفاده توأم و يا ديگر مقاصد ساخته شده باشد . منظور از مستقل بودن داشتن درب ورودي و خروجي مستقل به گذرگاه عمومي و منظور از جدا بودن و داشتن ديوارهاي خارجي مشترك يا مستقل است.

ادامه موضوع

اقلیم در معماری   (بازدید:1581)  (277بار دانلود )

تعداد صفحات :32صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
تاثير اقليم در معماري اهمیت تاثیر اقلیم بر معماری،انجام مطالعات و پژوهش های جامعی را در این زمینه ایجاب می کند.بویژه در کشور ما که تنوع شرایط اقلیمی در آن کاملا مشهود است.انجام تحقیقات گسترده در این زمینه امری اجتناب ناپذیر است. بطورکلی،این پژوهش ها به دو صورت نظری وعملی انجام می گیرد.دروجه اول،مباحث نظری مربوط به اقلیم و ساختمان،مورد بررسی قرارمی گیرد و در وجه دوم،با بهره جستن از آمار آب و هوایی مناطق مختلف و انجام تقسیم بندی های اقلیمی،همچنین با استفاده از نمونه های ساختمانی مناطق مختلف اقلیمی،آزمایش ها و محاسبات دقیق صورت می گیر

ادامه موضوع

اولین ایرانی در سازمان فضایی ناسا   (بازدید:562)  (143بار دانلود )

تعداد صفحات12صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
تاریخ ابلاغ حکم دانشیاری من در دارالمعلمین عالی، 16 فروردین 1316 است. استاد ابوالقاسم غفاری در روزهای گذر از مرز صدسالگی خاطرات دوردست را چنان دقیق بیان می کند که گویی از چند هفته وماه پیش سخن می گوید. دیدار با استاد غفاری فرصت گران بهایی برای من بود دیدار با یکی از نخستین شاگردانی که در زمان رضاشاه به فرانسه اعزام شده و در هفتاد سال گذشته با مراکز آموزشی و پژوهشی در ایران و غرب کار کرده است، مانند دستیابی به یک بانک اطلاعاتی دقیق در مورد تاریخ علم سده ی اخیر بود.

ادامه موضوع

اطلاعاتی در مورد استان کرمان   (بازدید:534)  (202بار دانلود )

تعدادصفحات 20صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
کرمان از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان کرمان درجنوب شرقی ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان کرمان قرار دارد و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۸۵ مرکز آمار ایران برابر با ۵۱۵٬۱۱۴ نفر بوده‌است.در مدارک تاریخی و جغرافیایی اسلامی، از منطقه کرمان، کارمانیا، ژرمانیا، کرمانیا، کریمان، کارمانی، کرمانی و بوتیا ذکر شده است. برخی از جغرافیادانان، نام قدیم کرمان را گواشیر خوانده‌اند. گفته می‌شود؛ گواشیر همان (کوره‌اردشیر) یا شهر اردشیر بوده‌است که به تدریج به (گواشیر) تبدیل شده‌است. این شهر به واسطهٔ آن که در قدیم شش دروازه داشته به شهر شش دروازه نیز مشهور بوده‌است.

ادامه موضوع

دانستنیهای جالب علمی   (بازدید:460)  (122بار دانلود )

تعداد صفحات 15صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مریخ‌ نوردها تسهیل کننده سفر سرنشین‌دار به مریخ ناسا امیدوار است با کمک داده‌های جمع‌آوری شده توسط مریخ‌نوردها و کاوشگرهای رباتیک، سفر سرنشین‌دار به سیاره سرخ را تا چند دهه آینده محقق کند.. به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مریخ‌نوردهای فرصت (Opportunity) و کنجکاوی (Curiosity) در حال انجام مأموریت‌های اکتشافی بر سطح سیاره سرخ هستند که به درک بهتر تاریخچه باستانی این سیاره کمک می‌کنند. هدف اصلی مأموریت جدیدترین مریخ‌نورد ناسا – کنجکاوی – بررسی حیات احتمالی بر سطح مریخ و در عین حال جمع‌آوری اطلاعات برای سفر انسان به این سیاره عنوان شده است. با فرود هر کاوشگر بر سطح سیاره سرخ، درک محققان برای طراحی سیستم‌های ایمن فرود نیز افزایش پیدا می‌کند.

ادامه موضوع

دانستنیهای علمی   (بازدید:717)  (130بار دانلود )

تعداد صفحات 9صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
پروانه ها با پای خود مزه را احساس میکنند . ـ شتر در هنگام تشنگی میتواند 95 لیتر آب را در کمتر از 3 دقیقه بنوشد . ـ تعداد افرادی که سالانه از نیش زنبور میمیرند بیشتر از کسانی است که سالانه از نیش مار میمیرند. ـ گربه وسگ هر کدام 5 گروه خونی دارند و انسان 4 گروه. ـ زنبور عسل دو معده دارد: یکی برای انبار کردن عسل ویکی برای غذا.

ادامه موضوع

معماری معاصر ایران   (بازدید:1114)  (217بار دانلود )

تعداد صفحات :24صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
معماری معاصر ایران از نگاه میرمیران 1 بررسی تحولات معماری معاصر ایران در دوره‌های مختلف، از نظر چگونگی توجه به معماری گذشته، موضوعی است که سیدهادی میرمیران، بارها در سخنرانی‌ها و نوشته‌های خویش، به آن پرداخته است. به اعتقاد او، معماری معاصر ایران اگرچه در بخش عمده خود، همواره دغدغه تاریخ معماری ایران را داشته و تلاش‌هایی را در جهت برقراری پیوند با معماری گذشته و تداوم آن به عمل آورده است، لیکن توجه معماری ایران به معماری گذشته، بیشتر سطحی و ظاهری بوده و توجه چندان عمیقی به روح کلی معماری گذشته و نیز اصول و مبانی آن و به‌کارگیری این اصول و به ویژه تکامل آن، نداشته است.

ادامه موضوع

بناها و سازه های تاریخی   (بازدید:2123)  (367بار دانلود )

تعداد صفحات :56صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
كاخ ها و عمارت ها سر در عالي قاپو يكي از بناهاي مهم دوره صفويه در قزوين «حياط نادري» با عمارت ها و باغ هاي بسيار زيبا بوده است. اين مجموعه هفت در داشته است كه يكي از آن ها را عالي قاپو مي ناميدند. از درهاي آن جز در عالي قاپو، اثري باقي نمانده است. اين بنا درگاه بلندي دارد كه به خيابان شهداي قزوين مشرف است. اين در به هشتي بزرگي متصل است و در داخل، در دو طرف آن دو اتاق وجود دارد كه جايگاه دربانان بوده است. راهرو طبقه دوم بنا نيز از همين اتاق ها مي گذشته است

ادامه موضوع

آموزش پیش از ازدواج   (بازدید:880)  (126بار دانلود )

تعداد صفحات قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
شصت درصد جمعيت جهان در آسيا زندگي مي كنند و مردم آسيايي در سراسر جهان پراكنده انددر اين دنيايي كه به سرعت به سمت جهاني شدن پيش مي رود . براي مربيان و درمانگران زوج ها لازم است كه بدانند در آموزش ازدواج و رابطه ي قبل از ازدواج در آسيا چه روي مي دهد به عنوان يك روانشناس با ليني چيني كه درتايوان بدنيا آمده و بزرگ شده ام و بعدها در ايالات متحده آموزش ديده و مستقر شده ام

ادامه موضوع

انسان کامل از دیدگاه اسلام   (بازدید:688)  (157بار دانلود )

تعداد صفحات :80صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
بسمه الله الرحمن الرحیم الحمد رب العالمین , باری الخالق اجمعین و صلاه و سلام علی عبدالله و رسوله و جبیه و حافظه و سبیه و مبلغ رساله سیدنا زبینا و مولانا ابن القاسم محمد و الله الطیبین الطاهرین المعصومین و اذا بتلي ابراهيم ربه بكلمات فاتمهن قال اني جاعلك لبناس اماماً قال و من ذريتي قال لا ينال عهدي الظالمين موضوع بحث انسان كامل از ديدگاه اسلام است . انسان مانند بسياري از چيزهاي ديگر كامل و غير كامل دارد و بلكه معيوب و سالم دارد و انسان سالم هم دوقسم است : انسان سالم كامل و انسان سالم غير كامل . شناختن انسان كامل يا انسان نمونه ازديدگاه اسلام از آن نظر براي ما مسلمين واجب است كه حكم مدل و الگو و حكم سرمشق را دارد اگر ما انسان كامل اسلام رانشناسيم قطعاً نمي توانيم يك مسلمان تمام و يا كامل باشيم .

ادامه موضوع

بررسی مشکلات جوانان   (بازدید:550)  (144بار دانلود )

تعداد صفحات :41صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مشکلات جوانان با توجه به افزایش سن ازدواج و مشکلات پیش روی جوانان برای تشکیل زندگی مشترک مسئولان در تلاشند با ارائه راهکارهایی در جهت تشویق و ترغیب جوانان به امر ازدواج اقدام کنند

ادامه موضوع

پلیس   (بازدید:4398)  (174بار دانلود )

تعداد صفحات :87صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
تاریخچه ایران کشوری باستانی است ، اين كشور در بيش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشيان اولين بنيانگذار سيستم حكومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا كه هر حكومتى نيازمند به نظم و امنيت مى‌باشد در نتيجه كشور ما انواع سيستمهاى ايجاد نظم و امنيت را در طى تاريخ مورد آزمايش قرار داده است

ادامه موضوع

حجاب و جامعه   (بازدید:607)  (171بار دانلود )

تعداد صفحات :40صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
حجاب ، شاني از شئون انسان است وپديده اي است كه تقريبا"به اندازه طول تاريخ بشر سابقه وبقدر پهنه جغرافياي امروزي ، گسترش وتنوع دارد . اين پديده با خصوصيات فردي واجتماعي انسان در ارتباط است و لذا ميتوان آنرا از ديدگاههاي مختلفي از قبيل فرهنگي ، اخلاقي ، جامعه شناسي ، مذهب و قانون مورد مطالعه قرار داد. سلامت انسان و توسعه اجتماعي رابطه اي جدائي ناپذير دارند وسلامت انسان نعمتي است كه از مجموعه عوامل زيستي ، رواني و اجتماعي و حيات معنوي او تاثير مي گيرد.

ادامه موضوع

نقش همسران   (بازدید:631)  (137بار دانلود )

تعداد صفحات: 18صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
خانواده هاي شاد همه مثل هم شاد هستند. هر خانواده نا شادي به طريقه خود ناشاد است. لئوتولستوي (آنا كارينا) چرا بعضي افراد در برابر ناملايمات زندگي خم مي‌شوند,‌ در حاليكه بعضي ديگر با موفقيت، مصائب و مشكلات را پشت سر مي‌گذارند؟ چرا بعضي افراد براي بيمار شدن، مستعدتر هستند؟ چرا بعضي از بيماران كاملتر و بهتر از ديگران بهبود مي يابند

ادامه موضوع

منبع تغذیه (Power Supply) ، شاهرگ حیاتی سیستم   (بازدید:1071)  (196بار دانلود )

قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
همانطور که می دانید هر وسیله الکترونیکی بنا به طراحی خاص خود ، به ولتاژ و آمپراژ مشخصی جهت راه اندازي و کارکرد نیاز دارد . منبع تغذیه دستگاهی است که قادر است از یک ورودي با ولتاژ وآمپراژ ثابت ( بنا به طراحی داخلی خود ) ، ولتاژ وآمپراژ مختلفی را تولید نماید .

ادامه موضوع

آشنایی با پورت USB   (بازدید:1276)  (170بار دانلود )

قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
کامپیوتر های جدید دارای یک و یا بیش از یک کانکتور USB Universal Serial می باشند.کامکتور های فوق امکان اتصال تجهیزات جانبی متفاوتی نظیر : چاپگر ها ، اسکنر ، دوربین های وب و ... را فراهم می نمایند. سیستم عامل پورت های USB را حمایت کرده و بدین ترتیب نصب درایور مربوط بسرعت و بسادگی انجام خواهد یافت.

ادامه موضوع

گزارش کار کارآموزی (آشنایی با تاسیسات الکتریکی)   (بازدید:1453)  (172بار دانلود )

تعداد صفحات :61صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
آشنايي با جريان سه فاز جريان سه فاز در مداري كه سيم بندي القاء شونده آن (آرميچر) از سه دسته سيم پيچ جدا كه هر كدام نسبت به هم 120 درجه الكتريكي اختلاف فاز دارند تهيه مي شود.

ادامه موضوع

مدولاسیون چیست   (بازدید:955)  (209بار دانلود )

تعداد صفحات :29صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مدولاسیون چیست : فرض کنید یک سر طنابی را به یک درخت گره زده*ایم و سر دیگر را 20 متر دورتر در دستگرفته اید. درصورتی که شما دستتان(که طناب را با آن گرفته اید) به سمت بالا و پایینحرکت دهید، طناب در هوا با حرکات موج مانند بالا و پایین می*رود و دامنه حرکات آنبه یک میزان (بالا و پایین)تغییر می*کند، خواه سرعت حرکت دست شما کم یا زیادباشد.

ادامه موضوع

كاهش فقر در ايران: چالش‌ها و افق‌ها   (بازدید:5494)  (233بار دانلود )

تعداد صفحات :64صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
برقراري عدالت اجتماعي مستلزم تحقق امنيت اقتصادي، اجتماعي و سياسي، افزايش اميد به آينده در مردم و تأمين معاش و حفظ هويت آحاد جامعه است. به اين منظور مطالعة وضعيت فقر و تدوين برنامه‌هايي به منظور كنترل كاهش آن از اهميت بسيار برخوردار است

ادامه موضوع