خوش آمد گویی www.Pro3.ir

پروسه


مبانی مدیریت مالی   (بازدید:506)  (150بار دانلود )

تعداد صفحات 47صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
در شركت هاي تجاري ,بايد اشخاصي مسئوليت نهايي تعين خط مشي شركت را به عهده داشته و مالك درآمد پروژه و دارائي هاي آن نيز باشند و در يك شركت سهامي دارند كه آن سهام وي اين نقش را به عهده دارند و آن چرا از در آمد خالص ,پس از كسر طلب بستانكاران و سود سهام ممتاز باقي مي ماند ,به آنها تعلق مي گيرد در موقعيتي نامطمئن كسب سود خالص براي دارندگاه سهام عادي بالطبع يا مطمئن است ,گاهي سود حاصل براي سهامداران بيش از مبلغي است كه از قبل پيش بيني شده است و گاهي نيز كمتر از آن .

ادامه موضوع

جادوي معماري بافت قديم بوشهر   (بازدید:2077)  (199بار دانلود )

تعداد صفحات 20 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
دكتر ايرج ني پور از پژوهشگران جوان سرزمين خورشيد بندر كهن بوشهر ميباشد ايشان در حال حاضر معاونت پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بوشهر را عهده دارند و علاوه بر رشته تخصصي خود در فرهنگ و آداب و سنن همچنين هنر و پيشينه زادگاهش داراي تأليفات و مقالت با ارزشي هستند ايشان از جمله عزيزاني بودند كه از بدو تأسيس راگ آرت مقالاتشان زينت بخش اين پژوهشكده هنر ايران شد.

ادامه موضوع

مراحل ساخت یک ساختمان(معماری)   (بازدید:2054)  (641بار دانلود )

تعداد صفحات 25 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
شناسایی و بررسی اولیه: حقوقی (مشاور) متعهد می شود تا امکان تحقق اهداف طرح و برنامه اجرایی را بررسی و گزارشی درباره موارد زیر برای تصمیم گیری کار فرما تهیه و ارائه کند. تعیین نیاز های کار فرما-اقلیم شناسی- جمعیت شناسی- مصالح بومی- کار گزارن و مهارت های بومی- اقتصاد – سیاست و امنیت طرح-شبکه های ارتباطی – آب - برق و گاز – مخابرات – فاضلاب در وضع موجود – تجهیزات - امکانات و وسایل در دسترس در منطقه طرح و ...

ادامه موضوع

آشنایی با معماری صدر مسیحیت   (بازدید:3052)  (387بار دانلود )

تعداد صفحات 12صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مسیحت همانند بسیاری از کیشهای خاور زمین دینی بود که ادعای نجات بشریت را داشت ،توفیق بی مانند این دین در گروانندن جمعیت های انبوه شهرهای بزرگ روم در عصر امپراتوران به خود ، توجه مقامات رومی را به آن جلب کرد مسیحیان چون از به رسمیت شناختن دین دولتی یا کیش پرستش امپراتور سر باز می زدند و همچنین از شرکت در مراسم سهل انگارانۀآن خود داری می کردند خرابکار سیاسی به شمار میرفتند و شدیداً تحت پیگرد قرار می گرفتند تاسیتوس ضمن بحث در بارۀ گرایشهای روزگار خویش ، مسیحیان را معتقدان به یک آیین فاسد و عمل کنندگان به مراسمی گمراهی آور و زشت می نامید ، که به عقیدۀ وی از ویژگیهای دین های خاور زمین به شمار می رفتند.

ادامه موضوع

طراحی تالار اطاق های عمل بیمارستان   (بازدید:1560)  (172بار دانلود )

تعداد صفحات 7 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
بیمارستان به عنوان محل درمان بیماران ، همواره با شاخص اطاق های عمل مقایسه و دارای معنی و مفهوم خواهد بود. از اولین بیمارستان هایی که داریوش کبیر به واسطه احداث آنها درسرزمین های باستانی تحت نفوذ ایران عزیز ،در کتیبه های مصری لقب ،نیکو کار بزرگ ، را از آن خود کرد ، تا بیمارستان افتخار آمیز جندی شاپوردر زمان ساسانیان ، وهمچنین از بیمارستان ها ی مشهورقرون سوم وچهارم ایرانیان تا ..... به امروز ،تعریف بیمارستان بعنوان محل درمان بیماران ،ثابت بوده لیکن درباره اطاق های عمل همواره تغییراتی را در تعاریف ،ظرفیت ،جانمایی ،اختصا صا ت ، معماری داخلی ،ارتباطات با سایر بخش ها ،اندازه ها ،پارت بندی های عملکردی ،تجهیزات ومنصوبات پزشکی و غیر پزشکی ثابت و پرتابل ، .... شاهد بوده و هستیم

ادامه موضوع

معماری بیمارستان   (بازدید:3080)  (316بار دانلود )

تعداد صفحات 12صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
در حالی که بیمارستان‌ها در گذشته آگاهانه جهت مصارف پزشکی، جراحی طراحی می‌‌شدند امروزه می‌توان شاهد تغییر جهت به سوی انسانگرایی در امکانات بیمارستانی بود. بیمارستانهای امروزی بیشتر به هتل شبیه هستند. وجود فضای اقامتی دارای اهمیت بیشتری نسبت به طرح‌های سرد بهداشتی در بیمارستانهای گذشته است. مدت زمان بستری و اقامت بیمار به طور پیوسته کوتاهتر می‌شود و علاقه به اتاق‌های یک تختی یا دو تختی (در خصوص بیمارهای خصوصی) بیشتر شده است.

ادامه موضوع

موزه (معماری)   (بازدید:730)  (166بار دانلود )

تعداد صفحات 19صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
بی شك وجود موزه به عنوان یك نهاد فرهنگی در اجتماع بسیار ضروری است فرهنگ هر جامعه یك مفهوم كلی است و تمامی ارزش‌ها و یافته‌های معنوی مردمان آن جامعه را در بر می‌گیرد. پس فرهنگ. میراث هر قومی است كه از پیشینیان بر گرفته شده و در آن تغییراتی داده شده و به نسل‌های بعد انتقال یافته است. فرهنگها و تمدن‌ها مانند انسان سه مرحله تكامل دارند: زاده می‌شوند، كودكی و نوجوانی دارند. كمال می‌یابند و به پیری می‌رسند و بالاخره از میان می‌روند. خاصیت فرهنگها و تمدن‌های پویا و لازم می‌بیند از فرهنگهای دیگر می‌گیرد و آنچه را زائد می‌داند فرو می‌نهد و دور می‌ریزد.

ادامه موضوع

گزارش کارآموزی (معماری)   (بازدید:3932)  (1785بار دانلود )

تعداد صفحات 12صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
شپلان موقعيت پلاني است كه بتواند وضع ساختمان و همچنين موقعيت قرار گرفتن آن را نشان دهد كه معمولاً‌ با مقياسهاي 1:200، 1:500، 1:1000 و اگر پروژه بسيار وسيع باشد از ساير مقياسهاي ديگر نيز استفاده مي‌كنند تا پلان مربوطه را به نمايش در آورند. نقشه‌هاي جزييات (DETALL ) چون نقشه‌هاي اجرايي را، ‌چنانچه كه اشاره شد،‌با مقياس50/1 ترسيم مي‌كنند، ‌نمي‌توان مشخصات و شكل يك قسمت را آنچنان كه بايد ترسيم كرد. براي اينكه بتوانيم مشخصات و شكل كامل يك قسمت را دقيقاً بيان كنيم، نقشه هايي كه معمولاً با مقياس 20/1 يا 10/1 ترسيم مي‌شود استفاده مي‌كنيم.

ادامه موضوع

اثر بازي هاي رايانه اي بر کودکان و نوجوانان   (بازدید:617)  (142بار دانلود )

تعداد صفحات 14صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
آنچه بيشتر کودکان و نوجوانان را شيفته خود مي کند، بازي هاي رايانه اي است. پيشرفت کيفيتي اين بازي ها به فاصله ي کوتاهي در ايران رواج يافته و بازار اسباب بازي و لوازم سمعي و بصري را به تسخير خود در آورده است. پديده ي جديد دانش بشري که تقريباً در همه ي شئون زندگي اسنان راه يافته است. همچون ديگر ساخته هاي دست بشر دو رو دارد که يک روي آن استفاده صحيح در کارها و کمک به رشد و سعادت بشر است و روي ديگر آن استفاده غلط است که معمولاً جز در موارد علمي و شغلي از آن استفاده مي شود.آنچه بيشتر کودکان و نوجوانان را شيفته خود مي کند، بازي هاي رايانه اي است. پيشرفت کيفيتي اين بازي ها به فاصله ي کوتاهي در ايران رواج يافته و بازار اسباب بازي و لوازم سمعي و بصري را به تسخير خود در آورده است. اين بازي ها که داراي تصاوير دو بعدي است تا 50 درصد با تصاوير واقعي انطباق دارد و همچنين داراي موسيقي متن هستند. چيزي که اخيراً بر تعداد طرفداران اين بازي ها افزوده. قيمت مناسب آنها براي مصرف کننده است. علاوه بر اين چون کودک و نوجوان خود اجرا کننده و در بطن بازي است

ادامه موضوع

ترفند پیرامون تب‏ها در فایرفاکس   (بازدید:426)  (163بار دانلود )

تعداد صفحات 14صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
یکی از قابلیت‌هایی که از همان ابتدای تولد فایرفاکس موجب محبوبیت آن شد، پشتیبانی از مرور صفحات وب به صورت برگه‌ای بود. وجود تب‌ها در مرورگر باعث راحتی کار در هنگام مرور صفحات وب شده و شما را از باز کردن چندین پنجره مرورگر خلاص می‌کند. هم‌اکنون قصد داریم تا مجموعه‌ای از 11 ترفند مفید مرتبط به تب‌ها در فایرفاکس را برای شما بازگو کنیم که باعث توسعه کار با تب‌ها در مرورگر شده و این بخش از مرورگر را بیش از پیش مهم جلوه می‌دهد. البته به جز یکی از ترفندها که با 10 تای دیگر در تضاد است

ادامه موضوع

چرا ویندوز هنگ می‌کند؟   (بازدید:580)  (139بار دانلود )

تعداد صفحات 11صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
صفحات آبی، مشکلات هنگام بوت و فریز شدن برنامه‌ها از جمله رایج‌ترین مشکلاتی به شمار می‌رود که در سیستم‌عامل ویندوز مشاهده می‌شود و تنها راه خلاصی از آنها نیز راه‌اندازی مجدد رایانه است. همان‌طور که می‌دانید راه‌اندازی دوباره رایانه در این شرایط نیز مشکلات مربوط به خودش را دارد که برخی آنها عبارت است از: ذخیره نشدن و ناتمام ماندن کارهای در حال انجام و به‌هم ریختگی اطلاعات ذخیره‌شده روی هارد‌دیسک.

ادامه موضوع

ویندوز ۸ به انگلیسی:( Windows 8)   (بازدید:918)  (142بار دانلود )

تعداد صفحات 26صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
نسخه سیستم‌عامل ویندوز شرکت مایکروسافت می‌باشد که در ‎۵ آبان ۱۳۹۱ به بازار عرضه شد. ویندوز ۸ برای استفاده در رایانه‌های شخصی، رایانه‌های همراه و تبلتها تولید شده‌است در ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز ۸ در ۴ نسخهٔ اصلی در دسترس خواهد بود، ویندوز ۸ و ویندوز ۸ پرو برای خرده‌فروشی به مصرف کنندگان در بسیاری از کشورها در دسترس خواهد بود. نسخه‌های دیگر برای تک فروشی مناسب نیستند. ویرایش جدیدی وجود خواهد داشت به نام ویندوز آرتی که از پیش توسط سازندگان دستگاه‌ها بر روی تبلت‌های مبتنی بر معماری آرم نصب شده‌اند، این نسخه از ویندوز توانایی اجرای نرم‌افزارهای مبتنی بر معماری ایکس۸۶ شرکت اینتل را ندارد.

ادامه موضوع

بدنسازی و رازهای نهفته در آن   (بازدید:844)  (178بار دانلود )

تعداد صفحات 9صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
رشد مناسب همراه با تفکیک عضلات همیشه معیار یک پرورش اندام کار می باشد , ما همیشه به دنبال راز هایی می گردیم که در عضلات ما معجزه کنند و عضلات را بتوانیم به اوج حجم و تفکیک برسانیم . ما برای شما رازهای نهان را آشکار می کنیم تا با اجرا پرتکل های ما به خواستهی خود جامعه عمل بپوشانید . اگر معیار ها را تقسیم بدنی کنیم برای رشد عضلات 3 معیار اساسی خواهیم داشت . 1) تمرینات منظم و صحیح 2) تغذیه مناسب 3)خواب و نگرش ذهنی صحیح پس اگر می خواهید تمرین مناسبی داشته باشید از نظرات جی کاتلر بی بهره نمانید . جی کاتلر عقیده داره که : تمرین فردا به میزان تغذیه و انرژی رسانی امروز شما به بدن است .

ادامه موضوع

آموزش پارتيشن بندي FDISK   (بازدید:553)  (159بار دانلود )

تعداد صفحات 10صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
در هنگام روشن شدن سيستم دكمه DELETE (در بعضي كامپيوتر ها دكمه ديگر) را پائين نگه داريد تا وارد Setup شويد. دستگاه را به گونه اي تنظيم كنيد كه اولين وسيله بوت شدن CD-Rom باشد.يعني وارد قسمت Bios featurs setup شده و اولين وسيله بوت شدن را CD قرار دهيد.سپس روي گزينه Save &Exit setup كليك كرده و از Setup خارج شويد. در اينجا سوالي مبني بر (Save to cmos and exit (Y/N از شما پرسيده مي شود. كليد Y را فشار دهيد دهيد تا سيستم دوباره Restart شود.

ادامه موضوع

مراحل ساخت اکانت Apple ID   (بازدید:543)  (142بار دانلود )

تعداد صفحات 8صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
پیش از شروع مراحل ساخت اکانت توجه داشته باشید که باید iTunes 10.3.1 یا قدیمی‌تر را برروی کامپیوتر خود نصب کرده باشید در غیراینصورت با پیغام خطا مواجه خواهید شد. همچنین باید IP آدرس اینترنتی خود را تغییر دهید تا اپل متوجه نشود که شما از ایران به iTunes متصل شده‌اید برای این کار نیز باید برروی کامیپوتر خود از VPN و یا سرویس‌های مشابه استفاده کنید تا IP شما تغییر کند

ادامه موضوع

حسابداری مسئولیتهای اجتماعی   (بازدید:1439)  (693بار دانلود )

تعداد صفحات 16صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
در اين روزها مشکلات اجتماعی از جمله مسائلی است که مورد مناطرات سياسی قرار گرفته و جستجو برای يافتن راه حل اين مشکلات اهميت ويژه ای پيدا کرده است. حسابداری مسووليتهای اجتماعی پاسخی به اين مشکلات می باشد که با درنظر گرفتن نتايج اجتماعی تصميمات, همچون اثرات اقتصادی آنها, سعی در گسترش دامنه حسابداری سنتی داشته و معيارهای جديدی را برای تعريف اهداف اجتماعی و ارزيابی ميزان پيشرفت در نيل به اين اهداف را می طلبد.از ديدگاه کلان توجه زيادی به تعريف شاخصهای مفيد و مربوط اجتماعی شده و از ديدگاه فرد به اهداف اجتماعی, اهميت فزاينده ای به استراتژيهای سازمانی داده شده است و نياز به معيارهایي که در فرآيند تصميم گيری بتواند مفيد باشد مورد شناسايي قرار گرفته است.

ادامه موضوع

شروع بر برنامه نویسی Ajax   (بازدید:550)  (133بار دانلود )

206 صفحه ، 7 فصل قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
Ajax یک موضوع جدید در دنیای وب نمی باشد اما روز به روز کاربرد آن در برنامه های تحت وب فراگیرتر می شود و باعث شده کار با وب سایت ها راحتر و حتی سریع تر بشود که در این آموزش به ساده ترین زبان به Ajax پرداخته شده است.

ادامه موضوع

کاربردهای هوش مصنوعی   (بازدید:993)  (327بار دانلود )

96 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
در فصل اول درباره ی تاریخچه و اینکه هوش مصنوعی چیست توضیح داده شده در فصل دوم نحوه شکل گیری ، زیر شاخه ها و تعاریفی از هوش مصنوعی توضیح داده شده و در فصل سوم به تکنیک های زبانهای برنامه نویسی در هوش مصنوعی پرداخته شده و در فصل چهارم هم سیستم های خبره ، رباتیک و شبکه های عصبی در هوش مصنوعی توضیح داده شده است و در آخر یعنی در فصل پنجم نتیجه گیری ، پیشنهادات و منابع و ماخذ وجود دارد.

ادامه موضوع

اصطلاحات بورس   (بازدید:449)  (133بار دانلود )

تعداد صفحات 35صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
شاخص: h اعدادي كه وضعيت بازار را طي دوره هاي قبل نشان ميدهد هرگروه در بورس براي خود شاخصي دارند كه سهامداران مي توانند با پيگيري اين شاخص ها،چشم انداز آن بازار و يا صنعت را تبيين نمايد بازارهاي مالي اساسا شاخص يك پرتفوي فرضي از اوراق بهادار است كه شامل كل بازارمربوطه يا بخشي از آن است .شاخص كل بورس تهران كه به آن "تپيكس " مي گويند، شامل پرتفوي فرضي از كل سهام پذيرفته شده در بورس است.اين شاخص، همانند شاخص هاي مالي و صنعت تنها بيانگر تغييرات قيمت سهام طي يك دوره زماني است.

ادامه موضوع

اصطلاحات بورس   (بازدید:503)  (133بار دانلود )

تعداد صفحات 35صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
شاخص: h اعدادي كه وضعيت بازار را طي دوره هاي قبل نشان ميدهد هرگروه در بورس براي خود شاخصي دارند كه سهامداران مي توانند با پيگيري اين شاخص ها،چشم انداز آن بازار و يا صنعت را تبيين نمايد بازارهاي مالي اساسا شاخص يك پرتفوي فرضي از اوراق بهادار است كه شامل كل بازارمربوطه يا بخشي از آن است .شاخص كل بورس تهران كه به آن "تپيكس " مي گويند، شامل پرتفوي فرضي از كل سهام پذيرفته شده در بورس است.اين شاخص، همانند شاخص هاي مالي و صنعت تنها بيانگر تغييرات قيمت سهام طي يك دوره زماني است. سود تقسيميDPS سود پس از كسر ماليات به ازا هر سهم كه توسط شركت پرداخت ميگردد

ادامه موضوع

بورس وسهام   (بازدید:544)  (133بار دانلود )

تعداد صفحات 34صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
ريسك انحراف معيار بازده انتظاري سهم را ريسك مي نامند همانطور كه از تعريف آماري ريسك بر مي آيد انحراف از بازده مورد نظر در خصوص سهام هاي مختلف كه ممكن است به ضرر منتهي شود مفهوم ريسك است . انواع ريسك ريسك بازار : كاهش ارزش اصل سرمايه در اثر نوسانات بازار را ريسك بازار گويند سهامداران با ورود به بازار بورس اين ريسك را مي پذيرند براي كاهش اين ريسك بايد با استفاده از تجزيه وتحليل اينده آنها اقدام نمود افزايش مدت سرمايه گذاري از مواردي است كه در كاهش ريسك مذكور موثر ميباشد . ريسك تجاري: تغيير در قدرت سود دهي يك شركت يا نا تواني يك شركت در پايداري در صحنه رفابت و حفظ نرخ رشد وثبات سود دهي را ريسك تجاري مينا مند شركت ها يي كه نرخ سودكم تغيير تري در سال هاي گذشته داشته اند داراي ريسك تجاري پايين تري هستند.

ادامه موضوع

چرا هيات استانداردهای حسابداری مالی دارای چارچوب مفهومی است؟   (بازدید:1141)  (182بار دانلود )

تعداد صفحات 15صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
تئوری حسابداری مجموعه‌ای از فرضیات مبنا، تعاریف، اصول، مفاهیم و نحوه استنتاج آنهاست که زیربنای تدوین استانداردهای حسابداری توسط مراجع مربوط بوده و شالوده گزارش اطلاعات حسابداری را تشکیل می‌دهد. در این راستا تئوری حسابداری، نوعی چارچوب مفهومی مرجع به‌وجود می‌آورد که مقررات خاص حسابداری براساس این چارچوب تدوین می‌شوند. در هر کشوری، هدف از تدوین چارچوب مفهومی، فراهم آوردن رهنمودی عام و فراگیر در چارچوب ویژگیهای کشور برای وضع و تجدیدنظر در استانداردهاست به‌طوری‌که حقوق و منافع استفاده‌کنندگان، تهیه‌کنندگان و حسابرسان گزارشها و صورتهای مالی به‌طور متعادل حفظ شود.

ادامه موضوع

ترس و خشم کودکان   (بازدید:853)  (159بار دانلود )

تعداد صفحات 12صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
بروز خشم در بچگی بیش از ترس تکرار می‌شود. زیرا اولا در محیط بچه‌ها محرک‌های خشمگین‌ کننده بیش از محرک‌های ترس‌آور وجود دارند. ثانیا در همان مراحل اولیه یاد می‌گیرند که خشم برای جلب توجه اطرافیان و ارضای تمایلات خود وسیله خوبی است. با بزرگ شدن بچه به شماره محرک‌های خشم افزوده می‌شود. در صورتی که از شماره و تکرارش کاسته می‌شود. بین ترس و خشم و رابطه نزدیکی هست. گاهی می‌شود که کودک در یک آن ، خشمگین است و لحظه دیگر بیم‌زده و گاهی نیز بر اثر یک محرک و در یک زمان ، هر دو باهم می‌آیند. در محیطی که بچه‌ها از محرک‌های ترس بدورند، امکان دارد که شیوع خشم بیش از ترس باشد.

ادامه موضوع

مراحل خوشنويسي و آداب و وظايف خوشنويسان   (بازدید:2130)  (186بار دانلود )

تعداد صفحات 11صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
آغاز و انجام خوشنويسي به شش دوره منقسم است: ابتدائي ، متوسطه ، خوش ، عالي ، ممتاز ، استادي از ميان علاقه منداني كه قدم در راه فراگيري اين هنر مي گذارند كمتر كسي يافت مي شود كه تمام اين راه را طي كند و به استادي برسد. بيشتر آنان در رسيدن به يك ، دو ، يا سه دوره ي آن توفيق مي يابند ؛ زيرا كاري پر زحمت و مشكل است كه فقط عشق و علاقه آسانش مي كند و در خور حوصله هر كس نيست مخصوصاً زندگي ماشيني امروز و مشغله ي زندگي متنوع، كمتر به اشخاص اجازه مي دهد كه به اين هنر ارزنده بپردازند و در اين راه پيشتر روند و جز دلباخته اي به ادامه و تكميل آن نمي پردازد. لكن قدر لازم براي هر با سواد اين است كه اگر چه مدت كوتاهي ، نزد استاد ، با مختصري از اصول و قواعد صحيح نوشتن كلمات و تركيبات آن آشنائي پيدا كند ، تا حدي كه خطي خوانا و روشن داشته باشد و بيننده و خواننده را در آن رغبتي دست دهد و اين خود طي دوره ي ابتدائي و رسيدن به آغاز دوره ي متوسطه حساب مي شود.

ادامه موضوع

ترفند های کنترلر DetailsView در ASP.Net   (بازدید:785)  (161بار دانلود )

50 ترفند قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
یکی از کنترلر های پر کاربرد در Asp.net برای نمایش اطلاعات از دیتابیس کنترلر DetailsView می باشد که در این فایل چندین ترفند کار با آن بصورت تصویری وجود دارد. از جمله ASP_DetailsView_DataFormat ، ASP_DetailsView_EditTemplates و DetailsView_AutoEdit و غیره که شامل 50 ترفند می باشد.

ادامه موضوع

HTTP چیست؟   (بازدید:589)  (176بار دانلود )

23 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
HTTP یک پروتکل شبکه ساده و قوی برای وب است.دانستن شیوه کاربرد و کارایی HTTP به شما امکان نوشتن مرورگرهای وب ، سرورهای وب ، صفحه های دانلود خودکار ، چک کننده های لینک و بقیه ابزار های مفید میدهد.این متد آموزشی به سادگی در مورد ارتباط با HTTP توضیح می دهد و جزئیات نوشتن مشتری و سرویس دهنده HTTP Clients & Server را به شما آموزش می دهد.همچنین شما با کلیات "Socket Programming" آشنا می کند.HTTP برای شروع "Socket Programming" کاملا کافی و ساده است.

ادامه موضوع

اصول پرورش حافظه   (بازدید:516)  (130بار دانلود )

تعداد صفحات 11صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
انسان به عنوان یكی از موجودات عالم ، امتیازات زیادی نسبت به سایر موجودات دارد. یكی از این امتیازات قدرت یادگیری ، تفكر و حفظ اطلاعات است . قدرت یادگیری و حفظ اطلاعات باعث تفاوت میان انسان و حیوان شده و نیز برتری انسان را نسبت به سایر موجودات به اثبات رسانده است. بنابراین درگیری فكری با استعداد سوال بر انگیز حافظه و یادگیری در حافظه محدود به زمان حاضر كه مادر آن زندگی می كنیم نیست بلكه بسیاری از تمدنها در گذشته منشاء و كاركرد حافظه را مدنظر داشته اند . بیش از ۲۵۰۰ سال پیش ، یونانیان ، هنری را در باره حافظه اختراع كردند كه عموما" تحت عنوان تدابیر((یادیار)) نامیده می شود . و به معنی نقش بستن اثرات مكانها و تصاویر بر روی حافظه است . اولین سیستم تقویت حافظه به وسیله شاعر یونانی به نام سیمونیدز((Simonides ))در قرن پنجم و ششم قبل از میلاد پدید آمده است .

ادامه موضوع

چارلز داروین   (بازدید:1109)  (122بار دانلود )

تعداد صفحات 9صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
«چارلز داروین» در ۱۲ فوریه ۱۸۰۹ (همان روزي كه آبراهام لينكلن به دنيا آمد)، در خانواده اي ثروتمند كه اهل «شروبری»انگلستان بودند، دیده به جهان گشود. او پنجمین فرزند از شش فرزند خانواده بود. پدرش، «رابرت داروین» و مادرش، «سوزانا وجوود» هر دو از خانواده‌های اصیل انگلیسی و حامیان کلیسای توحیدی بودند. وقتی داروین هشت سال داشت، مادرش درگذشت. یک سال بعد، او را برای تحصیل به مدرسه شبانه‌روزی در شهر مجاور فرستادند.

ادامه موضوع

چگونه انرژی منفی را از خود دور کنیم   (بازدید:644)  (162بار دانلود )

تعداد صفحات 10صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
یكی از ویژگی‌های افكار منفی، طولانی بودن و كامل شدن آنهاست؛ فكرهای منفی این قدر در ذهن باقی می‌ماند و دنبال هم می‌چرخد تا یك ماجرای تلخ و منفی بزرگ در ذهن شكل بگیرد بسیاری از ما دائم در حال سر و كله زدن با خودمان هستیم، با افكاری كه گاه و بی‌گاه به سراغمان می‌آید. البته متأسفانه در اغلب موارد این فكرها و گفت‌ و گوهای درونی چندان مثبت نیست و همین مساله موجب می‌شود همه فكرها و گفت‌ و گوهای درونی را بد و استرس‌ زا بدانیم؛ چرا كه معمولا عادت داریم خودمان را به دلیل اتفاقات گذشته محكوم ‌كنیم یا نگران و مضطرب اتفاقات آینده باشیم؛ اتفاقاتی كه هنوز پیش نیامده و مشخص نیست روزی به واقعیت می‌پیوندد یا نه. موضوع مهم این است كه چنین افكار منفی‌ای می‌تواند امید به آینده را از بین ببرد و فرد را برای طی مسیر زندگی، تنها و ناامید رها كند، اما چون اعمال ما نتیجه افكارمان است، اگر بتوانیم تفكراتمان را تغییر دهیم، حتما قادر خواهیم بود طور دیگری هم عمل كنیم و در نتیجه زندگی متفاوتی خواهیم داشت. پس در این مورد هم باید سعی كنید و با تمرین، افكار منفی را به فكرهایی مثبت و انرژی‌بخش تغییر دهید.

ادامه موضوع

سخنان ویلیام شکسپیر   (بازدید:1344)  (141بار دانلود )

تعداد صفحات 17صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
من وقت را هدر دادم و اکنون اوست که مرا هدر می دهد.ویلیام شکسپیر ای جسارت! دوست من باش.ویلیام شکسپیر دوستی نعمت گرانبهائی است ،خوشبختی رادوبرابر می کندوبه بدبختی تخفیف میدهد. ویلیام شکسپیر اگر كسی را دوست داری رهایش كن سوی تو برگشت از آن توست و اگر برنگشت از اول برای تو نبوده . ویلیام شکسپیر از بزرگی نترس؛ بعضی بزرگ زاده می شوند، برخی بزرگی را به دست میآورند و بعضی بزرگی را به دامانشان می اندازند. ویلیام شکسپیر

ادامه موضوع