خوش آمد گویی www.Pro3.ir

پروسه


آموزش Css3   (بازدید:761)  (143بار دانلود ) ترجمه و تالیف : سید محمدرضا موسوی

49 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
به طور کلی css3 از همه قابلیتهای css2 پشتیبانی میکند.برای اینکه شما css3 را درست بفهمید باید با css آشنایی داشته باشید. اگر در یک خط بخواهیم برای شما توضیح بدهیم css3 امکان فرمت و قالب و تغییر الگوهای صفحات html را برای شما فراهم می کند

ادامه موضوع

الگوریتم موازی   (بازدید:1733)  (1021بار دانلود )

3 جزوه فارسی و 3 نمونه سوال قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
یکی از اصلی ترین درس های دوره کارشناسی ارشد کامپیوتر درس الگوریتم پیشرفته و یا الگوریتم موازی می باشد که در این آیتم جزوات آموزشی در این خصوص از اساتید دانشگاه های ایران جمع آوری شده است

ادامه موضوع

آموزش CorelDRAW   (بازدید:707)  (191بار دانلود )

قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
شرکت Corel که یکی از بزرگترین شرکت هایی است که در زمینه ایجاد نرم افزار های گرافیکی فعالیت دارد. اگر نرم افزار های این شرکت و شرکت Adobe را در کنار هم قرار دهیم بیش از ۷۵ درصد سهم گرافیک دو بعدی و نشر رومیزی (Desktop publishing) را بر دوش می کشند. مهمترین و مشهورترین تولید این شرکت نرم افزار کورل دراو (Corel Draw) می باشد. شرکت Corel به همراه این نرم افزار تعدادی نرم افزار کمکی قرار داده تا کاربران Corel Draw را از سایر برنامه ها تقریباً بی نیاز سازد.

ادامه موضوع

خارپوستان   (بازدید:589)  (137بار دانلود )

تعداد صفحات45 قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
خارپوستان از بی مهرگانی هستند که ساختمان بدنشان بیش از سایر جانوران بی مهره تکامل یافته و همه آنها در دریا زندگی می‌کنند. بدن خارپوستان بوسیله اسکلتی که از قطعات کلسیت متبلور ساخته شده پوشیده می‌شوند. اسکلت داخلی بوده و مرکب از استخوانچه‌هایی از جنس کربنات کلسیم می‌باشد. اسکلت این جانوران حامل ترشح داخلی بوده و مانند اسکلت مهره داران اندازه قطعات سخت در طول زندگی افزایش می‌یابد خارپوستان اساسا سه سلوم وجود دارد. سلوم احشایی ، سلوم خونی و سلوم گردش آب. اساس ساختمانی این حفرات عمومی در تمام اعضای شاخه خارپوستان تقریبا یکسان است. حفره عمومی اصلی ، سلوم حول احشایی است که گاهی اوقات توسط توده‌های بافتی پوشیده می‌شود نظیر کرینوئیدها و گاهی نیز نظیر افیوروئیدها توسط کیسه‌ها اشغال شده است. فضای حول احشایی در بازوها نیز امتداد یافته و توسط صفاق دربرگیرنده اندامها کم و بیش تقسیم شده است. باقیمانده سلوم احشایی ، متشکل از فضاهای کوچکی است که در ارتباط با سیستم عصبی ، خون و غدد تناسلی می‌باشند.

ادامه موضوع

موتور خودرو   (بازدید:522)  (160بار دانلود )

تعداد صفحات 17 قیمت : 10,000 تومان قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
در ابتدا موتورهايي ساخته شد كه به آنها موتورهاي برونسوز مي گفتند كه در اين موتورها سوخت در خارج از محفظه سيلندر مي سوخت، با اختراع اين موتورها صنايعي مثل كشتي سازي راه اندازي شد. نمونه اي از اين موتورها، مثل موتور بخار كه توسط جيمز وات طراحي و ساخته شد و بخاطر اينكه اين موتور مشكلاتي را دارا بود نمي توانستند از آن در صنايع اتومبيل سازي استفاده كنند. از جمله مشكلاتي كه اين موتور دارا بود، اول وزن زياد موتور و دوم جاي زيادي را اشغال مي كرد. يك اتومبيلي كه ما امروزه از آن استفاده مي كنيم از قسمتهاي مختلفي تشكيل شده است و براي اينكه حركت بكند احتياج به نيرو دارد نيرويي كه براي حركت اتومبيل ايجاد مي شود. توسط موتور يا مولد قدرت است كه نيروي لازم را براي حر كت اتومبيل ايجاد مي كند

ادامه موضوع

آزمونهای عملکرد   (بازدید:930)  (303بار دانلود )

تعداد صفحات51صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
وقتی که اندازه گیری صرفاًبا استفاده از آزمون انجام می شودآزمون صورت می پذیرد،اما در سنجش وسایل و فنون مختلفی برای جمع آوری اطلاعات به کار می روند. از جمله آنها می تواند به آزمون، پرسشنامه، مقیاس درجه بندی،فهرست وارسی، کار آزمایشگاهی،پروژه تحقیقی، امتحان شفاهی،تکلیف درسی، مصاحبه،و مشاهده عملکرد و رفتار دانش آموزان در موقعیتهای مختلف اشاره کرد.به عنوان نمونه،سانتروک گفته است” مشاهدات غیر رسمی می تواند درباره میزان انگیزش دانش آموزان نسبت به یادگیری موضوعهای درسی اطلاعات مفیدی به شما بدهد. همچنین اگر رابطه خوبی با دانش آموزانتان داشته باشید پرسشهای مستقیم از آنان در یک گفتگو خصوصی شما را از چگونگی نگرش آنان نسبت به درس و مدرسه آگاه خواهد ساخت “ . ما این مقاله را به سه قسمت تقسیم کرده ایم . در قسمت اول روشهای سنجش عملکرد یا آزمونهای عملکردی را معرفی می کنیم،زیرا آموزش و پرورش عملکردهای گوناگون تحصیلی، شغلی،و اجتماعی بخش مهمی از هدفهای آموزش و پرورش را تشکیل می دنه. در قسمت دوم فصل، روشهای سنجش مشاهده ای را مورد بحث قرار می دهیم .دراین قسمت نشان خواهیم دادکه چگونه با استفاده از روشهای مبتنی بر مشاهده رفتارهای یادگیرندگان می توان رفتارها و بازه های رفتاری یادگیرندگان را در حوزه های روانی –حرکتی و عاطفی سنجش کرد. و بالاخره در قسمت سوم روشهای ویژهسنجش هدفهای حوزه عاطفی را معرفی خواهیم کرد.

ادامه موضوع

عوامل بزهکاری جوانان   (بازدید:544)  (146بار دانلود )

تعداد صفحات36 قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مسئله بررسي علمي بزهكاري سالهاست مورد توجه دانشمندان قرار گرفته است. متخصصان رشته‌هاي مختلف خاصه روانشناسان، جامعه‌شناسان، پزشكان، حقوقدانان و مربيان هر يك از دريچه‌اي به بررسي اين مسئله همت گمارده‌اند. حاصل اين كوششها و تلاشها اگر از يكسو كمك به روشن كردن اين مسئله است از سوي ديگر نشان دهنده معضلات و پيچيدگيهاي شناخت اعمالي است كه با عناوين و اصطلاحات حقوقي مشخص مي‌شود ولي بر اثر عوامل گوناگون بروز مي‌كنند واز انگيزه‌هاي متفاوت و در بسياري موارد ناشناخته سرچشمه مي‌گيرند. درباره علت افزايش بزهكاري در روزگار ما، عقايد مختلفي ابراز شده است؛ مثلاً، پاره‌اي از محققين از ديار جرم و جنايت را در جهان امروز، از اختصاصات جوامع متمدن كنوني دانسته‌اند و معتقدند: به همان نسبتي كه بشر به سرعت بسوي ترقي و تكامل صنعتي و مادي پيش مي‌رود و از معنويت دور مي‌شود نسبت تبهكاري، قانون‌شكني، بزهكاري وارتكاب اعمال ضد اجتماعي گسترش يافته واز سكون و آرامش معنوي در اينگونه اجتماعات كاسته مي‌گردد… در تحقيقي كه تقديم حضورتان مي‌گردد ما به بررسي عوامل خانوادگي موثر بر بزهكاري جوانان مي‌پردازيم و به عواملي مثل وضعيت اقتصادي خانواده ـ اختلافات و نوع ارتباط اعضاي خانواده با يكديگر و نوع رابطه والدين با فرزندان توجه مي‌گردد تا تحقيق كنيم آيا اين عوامل نامبرده با بزهكاري جوانان ارتباط دارد؟ مقايسه‌اي بين نمونه 100 نفري دانشجويان با نمونه 100 نفري بزهكاران در اين مورد خواهيم داشت، نتايج آن نيز در پايان ذكر مي‌گردد.

ادامه موضوع

زندگی نامه بیل گیتس(مدیر عامل شرکت مایکروسافت)   (بازدید:14033)  (948بار دانلود ) زندگی نامه بیل گیتس,بیل گیتس,

تعداد صفحات 23صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 1
زندگی نامه بیل گیتس ويليام هنري گيتس سوم مشهور به بيل گيتس (Bill Gates) رئيس و موسس شرکت مايکروسافت. در حال حاضر مايکروسافت با بيش از چهل هزار کارمند در شصت کشور جهان و با درآمد خالص 25.3 ميليارد دلار در پايان سال مالي 2001 يکي از موفقترين شرکتهاي ايالات متحده امريکا و يکي از راهبران صنعت کامپيوتر بوده است. بيل گيتس در 28 اکتبر سال 1955 در يک خانواده متوسط در شهر سياتل امريکا متولد شد.پدر بيل , ويليام هنري گيتس دوم وکيل دادگستري و يکي از سرشنايان شهر سياتل است و مادر او آموزگار مدرسه و يکي از اعضا هيئت مديره United Way International بود که در امور خيره نيز فعاليت داشت.

ادامه موضوع

زندگی نامه حافظ شیرازی   (بازدید:8961)  (444بار دانلود )

تعداد صفحات 13صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
زندگی نامه حافظ شیرازی خواجه شمس‌الدین محمد، حافظ شیرازی، یکی از بزرگ‌ترین شاعران نغزگوی ایران و از گویندگان بزرگ جهان است که در شعرهای خود «حافظ» تخلص نموده‌است. در غالب مأخذها نام پدرش را بهاءالدین نوشته‌اند و ممکن است بهاءالدین _علی‌الرسم_ لقب او بوده‌باشد. محمد گلندام، نخستین جامع دیوان حافظ و دوست و همدرس او، نام و عنوان‌های او را چنین آورده‌است: مولاناالاعظم، المرحوم‌الشهید، مفخرالعلماء، استاد نحاریرالادباء، شمس‌المله‌والدین، محمد حافظ شیرازی. تذکره‌نویسان نوشته‌اند که نیاکان او از کوهپایه‌ اصفهان بوده‌اند و نیای او در روزگار حکومت اتابکان سلغری از آن جا به شیراز آمد و در این شهر متوطن شد. و نیز چنین نوشته‌اند که پدرش «بهاءالدین محمد» بازرگانی می‌کرد و مادرش از اهالی کازرون و خانه‌ی ایشان در دروازه کازرون شیراز، واقع بود.

ادامه موضوع

اسپکتروفتومتر ماورای بنفش مرئی   (بازدید:995)  (132بار دانلود )

تعداد صفحات 17صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
اسپکتروفتومتر ماورای بنفش مرئی S-1100 از این دستگاه برای آشکارسازهایی که به نور حساس می باشد استفاده می شود که نتایج رنج طول موج را در کمتر از یک ثانیه نشان می دهد. این دستگاه دارای یک لامپ زنون به عنوان منبع نوری می باشد که حدود 100000 ساعت می تواند کار انجام دهد. طراحی نوری این دستگاه به صورت متحرک است . طراحی پیمانه ای و دقت انتخاب اجزا این سیستم باعث ثبات این دستگاه می شود.

ادامه موضوع

اصلاح نباتات(مهندسی ژنتیک)   (بازدید:1044)  (140بار دانلود )

تعداد صفحات 32صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
هدفهاي كلي اصلاح نباتات افزايش عملكرد در واحد سطح بهتر نمودن كيفيت محصولات كشاورزي و توليد مواد اوليه مورد نياز جوامع انساني است. ارقام و واريته‌هاي اصلاح شده گياهان زراعي و زينتي هر ساله از كشوري به كشور ديگر انتقال داده مي‌شود. بدين طريق كيفيت و كميت محصولات كشاورزي افزايش يافته و احتياجات فراورده‌هاي زراعي رفع مي‌شود.

ادامه موضوع