خوش آمد گویی www.Pro3.ir

پروسه


کارایی مدل تعالی سازمانی   (بازدید:752)  (154بار دانلود )

تعدا صفحات 43صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مدل تعالی سازمانی ...به عنوان یک مدل عمومی و قابل اجرا در سازمانهای دولتی مثل بخشها و سازمانهای دولتی ، سازمانهای غیر انتفاعی و در سازمانهای بخش خصوصی طراحی شده است . ( ریاحی؛ 1384 : 170 ) هدف از اجرای مدل تعالی سازمانی برای شرکتها ، حمایت از ارزیابسی داخلی از کیفیت است . مدل تعالی سازمانی ایران منتج شده از مدل اروپایی ان است در حالی که سازمانهای ایرانی ، شرایط سازمانها و شرکتهای اروپایی را ندارند. در نتیجه نمی توان نتایج ان را به همان اندازه نتایج برگرفته از سازمانها و شرکتهای اروپایی موفق دانست

ادامه موضوع

مديريت وبرنامه ريزي آموزشي (کارشناسی)   (بازدید:516)  (244بار دانلود )

تعداد صفحات 65صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
اين تحقيق با عنوان ‹‹ بررسي مقايسه اي جو سازماني دانشكده هاي ادبيات وعلوم انساني دانشگاه بيرجند درسال تحصيلي 84-1383 ›› به بررسي جوهاي حاكم بر دو دانشكده مذكور براساس انواع جوهاي پيشنهادي هالپين وكرافت مي پردازد كه عبارتند از: جو باز، خودگردان، كنترل شده، دوستانه، پدرانه وبسته وداراي ابعاد هشتگانه : روحيه، صميميت، بازدارندگي، عدم تعهد شغلي، نفوذ، مراعات، تأكيد برتوليد وفاصله گيري است. دراين پژوهش هست سئوال براساس ابعاد هشتگانه جو پيشنهادي هالپين وكرافت مطرح گرديدكه درنهايت فرضيات 1و2و3و5 رد نمي شوند وفرضيات 4و6و7و8 رد مي شوند. دراين سوألات به ترتيب مطرح شده بود: سوأل 1- آيا روحيه سازماني دردانشكده ادبيات نسبت به علوم بالاتر است؟ سوأل 2- آيا صميميت سازماني دردانشكده ادبيات نسبت به علوم بالاتر است؟ سوأل 3- آيا بازدارندگي سازماني دردانشكده ادبيات نسبت به علوم پايين تراست؟ سوأل 4- آيا عدم تعهد شغلي دردانشكده ادبيات نسبت به علوم پايين تر است؟ سوأل 5- آيا مراعات دردانشكده ادبيات نسبت به علوم بالاتر است؟ سوأل 6- آيا نفوذ دردانشكده ادبيات نسبت به علوم بالاتر است؟

ادامه موضوع

رضایت شغلی و عوامل موثر در ایجاد رضایت و رغبت شغلی (کارشناسی)   (بازدید:958)  (309بار دانلود )

تعداد صفحات 54صفحه قیمت : 10,000 تومان قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مسئله رضایت شغلی و عوامل موثر در ایجاد رضایت و رغبت شغلی موضوع مهمی در هر سازمان می باشد . در این مورد کوششهای منطقی از دهه های 1930 میلادی آغاز شده و همچنان ادامه دارد . امروزه ، رضایت شغلی مرکز توجه محققان رفتار سازمانی قرار گرفته و به عنوان یکی از مفاهیم عمده در پژوهش سازمانی بشمار می رود . کورمن ( 1370 ) می گوید ، خشنودی شغلی به عنوان یک دانش شغلی هنوز هم برای مطالعه از اهمیت بسیار برخوردار است مسئله رضایت شغلی توسط اندیشمند و پژوهشگران مختلفی مورد توجه و بررسی قرار گرفته و تئوریهای زیادی در این رابطه مطرح شده اند که هـر کدام به نوعی سعـی بر آن دارند که مسئلـه در ایـن رابطـه مطرح شده اند که هر کدام به نوعی سعی بر آن دارند که مسئله چرایی میزان کار متفاوت افراد را توضیح داده و عوامل موثر در این مورد را بیان کنند .

ادامه موضوع

آشنایی با SQL   (بازدید:724)  (157بار دانلود )

تعداد صفحات37 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
تاریخچه SQL: نظریات کاد (Codd) غوغایی در زمینه تحقیق در باب بانک اطلاعاتی رابطه ای ایجاد نمود، که از آن جمله پروژه تحقیقاتی درIBM بود. هدف پروژه که به نامSystem/R نامیده می شد، این بود که ثابت کند مفهوم رابطه ای قابل اجرا بوده و نیز ارائه تجربیاتی عملی در زمینه ایجاد یک DBMS رابطه ای. کار بر رویSystem/R در نیمه دهه 1970 در لابراتوارهای S’Santa Tersa IBM در San Jose کالیفرنیا آغاز گرديد. در 1974 و 1975 فاز اول پروژه System/R نمونه کوچکی از یک DBMS رابطه ای راتولید نمود. علاوه بر خود DBMS پروژه System/R شامل کار بر روی زبان های پرسشی بانک اطلاعاتی نیز بود. یکی از این زبانها بنام SEQUEL یا Structured English Query Language بود. در1976و1977 پروژه تحقیقاتیSystem/R بازنویسی گردید. در ساختار جدید پرسشهای چند جدولی نیز پیشتیبانی می شد و چندین کاربر می توانستند به طور اشتراکی از داده ها استفاده نمایند. سیستم System/R بین چندین مشتریIBM توزیع شد تا در1978 و 1979 مورد ارزیابی قرار گیرد. این مشتریان مقداری تجربه عملی با System/R و زبان بانک اطلاعاتی آن کسب نمودند. که به SQL تغییر نام داده بود (SQL از Structured Query Language گرفته شده است). علیرغم تغییر نام، تلفظ SEQUEL باقی ماند، و تا امروز نیز ادامه دارد. در 1979 پروژه تحقیقاتی System/R به پایان رسید، و IBM نتیجه گرفت که پياده سازی بانک های اطلاعاتی رابطه ای نه تنها عملی است، بلکه می تواند پایه ای باشد برای یک محصول تجاری مفید. پروژه System/R و زبان بانک اطلاعاتی SQL آن ، در مطبوعات فنی در دهه 1970 مورد توجه زیادی قرار گرفت. سمینارهایی در زمینه تکنولوژی بانک اطلاعاتی و مباحثاتی در مورد مزایای مدل رابطه ای جدید برگزار گردید. تا 1976 آشکار بود که IBM طرفدار جدی تکنولوژی بانک اطلاعاتی رابطه ای بوده ، توجه زیادی نسبت به زبانSQL دارد. تبلیغات در زمینه System/R باعث جذب گروهی از مهندسین در Menlo Park در کالیفرنیا گردید، و این گروه به این نتیجه رسیدند که تحقیقات IBM منجر به یک بازار تجاری برای بانک های اطلاعاتی رابطه ای خواهد گردید.در 1977 این گروه شرکتی بنام Inc وRelational Software تاسیس نمودند تا یک DBMS رابطه ای بر اساس SQL بسازند. محصولی بنام Oracle در1979 عرضه گردید، و اولین DBMS رابطه ای بوجود آمد. به این ترتیب محصول Oracle باعث گردید اولین محصول IBM برای مدت 2 سال در بازار دچار رکود باشد. این محصول بر روی مینی کامپیوترهایVAx Digital’s اجرا می شد که خیلی از کامپیوتر های بزرگ IBM ارزان تر بودند. امروزه این شرکت با نام Oracle Corporation اولین فروشنده سیستم های مدیریت بانک اطلاعاتی رابطه ای است. استادان آزمایشگاههای کامپیوتر در دانشگاه برکلی کالیفرنیا نیز در نیمه دهه 1970 مشغول تحقیق در زمینه بانک های اطلاعاتی رابطه ای بودند.

ادامه موضوع

نظریه رهبری (کارشناسی ارشد)   (بازدید:599)  (156بار دانلود )

تعداد صفحات 25صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
رهبری پدیده نوظهور نیست ، پیشینه رهبری ریشه در تاریخ بشری دارد . خداوند در قرآن کریم می فرماید : سوره رعد آیه 8 : کل قوم عاد : هر گروه یا قوم بزرگ و چه کوچک نیازمند هدایت کننده رهبری می باشد . امام جعفر صادق : اگر در روی زمین فقط دو نفر زندگی می کنند یکی از آن دو امام یا پیشوا و رهبر است . رهبری در معنی عام آن در همه زمانها و مکان ها و با حداقل دو نفر بوجود می آید . - در مواجهه با مشکلات ، بحران ها و فشار داخلی یا خارجی رهبر احساس می شود . - تغییر و تحولات تاریخ ، پیشرفت و عقب ماندگی یک جامعه ، پیروزی و شکست یک ملت ، سازندگی و خرابی یک کشور ، معلول رهبرهای درست یا غلط رهبران آنها می باشد.

ادامه موضوع

تأثیر سطح اقتصاد خانواده بر گرایش به مواد مخدر   (بازدید:608)  (134بار دانلود )

تعداد صفحات 10صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها با توجه به شرح وظايف قانوني از پيچيدگي‌ها و اهميت خاص خود برخوردار مي باشد. لذا مركز آموزشي و پژوهشي با وقوف كامل به اين مطلب برنامه‌هاي متعددي را براي افزايش و ارتقاء سطح دانش و آگاهي مديران و سرپرستان سازمان اجراء نموده است كه از‌آن جمله برگزاري دوره هاي آموزشي متعدد و متنوع مي باشد. در كنار اين فعاليت‌هاي‌آموزشي در سال 1377 از سوي اين مركز طرحي به نام «طرح كميته ارزيابي علمي كاركنان» بر اساس مصوبات شوراي برنامه‌ريزي تهيه شد و پس از تصويب رياست محترم سازمان در سال 1378 براي اجراء به ادارات كل ابلاغ گرديد. بر اساس اين طرح مي بايست قبل از واگذاري پست هاي مديريتي و سرپرستي به كاركنان نسبت به تعيين مراتب علمي آن از سوي كميته مذكور اظهار نظر شود. اجراي اين طرح به سازمان ياري مي رساند تا كاركناني كه واجد شرايط مديريتي و سرپرستي و رهبري اداره زندانها و انجام فعاليت هاي اصلاحي و تربيتي هستند را شناسايي و به كار گمارد.

ادامه موضوع

آشنایی با plc   (بازدید:1038)  (291بار دانلود )

تعداد صفحات 64صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
Plcمخفف عبارت انگليسي programmable logic controller ميباشد(كنترل كننده منطقي برنامه پذير) وسيله ايست متناسب با برنامه اي كه دريافت مينمايد و وظيفه اي را انجام ميدهد.بسياري از صنعتگران نياز به كارگيري سيستمهاي اتوماتيك را عملا احساس نموده اند و در يافته اند كه توليد بدون اتوماسيون ،اقتصادي نميباشد.Plc وسيله ايست كه درست به همين دليل ساخته شده است و اتوماسيون را با كمترين هزينه و به بهترين شكل ممكن در اختيار قرار ميدهد.اولين plc در سال 1968 در آمريكا ساخته شد . در سال 1973 وارد بازار آلمان شد و اكنون شركتهاي مختلفي در جهان در زمينه ساخت و كاربرد plc فعاليت دارند

ادامه موضوع

کامپیوتر   (بازدید:632)  (127بار دانلود )

تعدا صفحات43صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
با توجه به این که تکنولوژی انفورماتیک و مبانی کامپیوتر دو اصل مهم در دانش کامپیوتر هستند را در نظر داشته باشید : ١- علم رایانه ، از علوم به روز بر پایه زبان انگلیسی است. پس دانستن این زبان بسیار مهم ست. ٢- علم رایانه دایما" در حال جدیدتر شدن و بهنگام شدن است، پس سعی در تازه سازی معلومات خود داشته باشید. پس در هر مهارتی ، در زمینه های فنی آن مهارت و همچنین به روز رسانی اطلاعات خود تلاش کنید تا همیشه به روز و کارآمد باشید. بشر همواره در این فکر بوده که بتواند بار سنگین انجام کارهایی از جمله محاسبات را بر دوش وسیله ای مکانیکی قرار دهد و در این راستا به فکر ساخت وسایلی از قبیل چرتکه ، ماشین حساب و ... افتاد و در حال حاضر کامپیوترهای امروزی با پیشرفت تکنولوژی شکل تکامل یافته این ماشینها هستند.

ادامه موضوع

اعتیاد   (بازدید:664)  (127بار دانلود )

تعداد صفحات 29صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
اعتياد به مواد مخدر، به عنوان نابساماني اجتماعي، پديده اي است كه بدان ‹‹ بلاي هستي سوز›› نام نهاده اند؛ زيرا ويرانگري هاي حاصل از آن زمينه ساز سقوط بسياري ازارزش ها وهنجارهاي فرهنگي واخلاقي مي گرددوسلامت جامعه رابه مخاطره مي اندازدهرسال اين بلاي خانمان برانداز، قربانيان بي شماري را به آغوش سرد خاك مي نشاند. اعتياد به مواد مخدر تقريباً پديده نوظهوري است كه ازعمر آن شايد بيش از150 سال نمي گذرد. البته مصرف ماده مخدر وحتي خوگري ونيز استعمال نفنني بدان، تاريخي طولاني دارد. ليكن از قرن 19 به بعد است كه به سبب تأثير فراوان بر جنبه هاي متفاوت زندگي اجتماعي انسان ها، توجه بسياري را بخود جلب كرده است. تحقيقات تاريخي ومردم شناختي نشان داده است كه استفاده از مواد مخدر درگذشته صرفاً به بزرگسالان محدود بود ونوجوانان وجوانان به آن روي نمي آوردند. مصرف مواد مخدربه طور پراكنده درمراسم اعتقادي ومذهبي منحصراً توسط گروه هاي خاصي درشرايط معيني صورت مي گرفت. اما بعدها هنگامي كه مرفين، هروئين، كوكائين وبازار آمد، مواردي از اعتياد جوانان نيزمشاهده شد . دردهه 1960 تعداد معتادان به اين پديده آنقدر اندك بودكه توجه اجتماعي را درمقايسه وسيع به خود جلب نمي كرد

ادامه موضوع

نقش هاي حسابداري و حسابرسي اجتماعي و محيطي   (بازدید:603)  (192بار دانلود )

تعداد صفحات 36صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
اين مقاله با ديدي انتقادي حسابداري اجتماعي و محيطي مدرن را مورد تجزيه و تحليل قرار مي دهد. در ابتدا، راجع به اين موضوع بحث مي كنيم كه مدل هاي حسابداري اجتماعي و محيطي نوين بر پايه چهارچوب هاي ليبرال و فرايند گرايي كه براي پيشنهادات و طرح هاي اصلاحي محدوديت هايي قايلند توسعه يافته اند. پس از آن بر موارد تمركز حسابداري اجتماعي و محيطي بر شركت ها خواهيم پرداخت كه در اين مورد حسابداري اجتماعي و محيطي به عنوان موجوديتي كه به سيستم هاي حسابداري هويت مي بخشد و سعي در رفع اشتباهات متداول در اين زمينه دارد، عمل خواهد كرد. براي توسعه در ايجاد ديدگاهي جديد نسبت به نقش هاي اجتماعي و محيطي حسابداري، اين مسئله به نظر رسيد كه آيا افكار كمونيستي نوين مي توانند فرايندهاي دموكراتيك را تقويت كنند. هدف از اين بررسي ترغيب مناظرات و مباحثي است كه در حوزة نقش شركت ها و اثرات آن ها بر طبيعت در بر مي گيرند. ما در اين زمينه بحث مي كنيم كه موراد نهفته در تئوري كمونيستي نوعي مدل دموكراتيك مي باشند كه از طريق آن مي توان به طور انتقادي مسير و هدف حسابداري را به عنوان مؤسسه اي در حوزه عمومي مورد نقد و بررسي قرار داد.

ادامه موضوع

عوامل موثر برکیفیت حسابرسی مستقل   (بازدید:2649)  (886بار دانلود )

تعداد صفحات 70صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 2
هدف اصلی این تحقیق شناسایی عوامل موثر بر کیفیت حسابرسی مستقل از دیدگاه استفاده کنندگان و حسابرسان مستقل است. در این تحقیق با استفاده از متون و ادبیات حسابرسی، استانداردهای پذیرفته شده حسابرسی، بیانیه ها و با لحاظ داشتن شرایط محیطی ایران سیزده عامل موثر بر کیفیت حسابرسی مستقل شناسایی شد. اطلاعات لازم برای تحقق بخشیدن به اهداف تحقیق با استفاده از پرسشنامه جمع آوری شد. جامعه آماری پژوهش متشکل از دو گروه استفاده کنندگان خدمات حسابرسی شامل مدیران (کارشناسان ارشد) شرکت های سرمایه گذاری و مدیران (کارشناسان ارشد) بخش اعتبارات بانکها و حسابرسان مستقل شامل شرکای موسسات حسابرسی . مدیران ارشد و مدیران فنی سازمان حسابرسی بو د. فرضیه های تحقیق به دو گروه الف و ب تقسیم شد. فرضیه های گروه الف در ارتباط با سیزده عامل شناسایی شده موثر بر کیفیت حسابرسی مستقل، طراحی گردید. نتایج آزمون این فرضیه ها نشان داد که پرسش شوندگان بر وجود بیست و چهار عامل تاکید بیش تری دارند. فرضیه های گروه ب در ارتباط با شناسایی تفاوت بین دیدگاه های استفاده کنندگان و حسابرسان مستقل (بین گروهی) تفاوت بین دیدگاه های حسابرسان مستقل (درون گروهی) طراحی شد. نتایج آزمون این فرضیه ها نشان داد که در اغلب موارد تفاوت معنی داری بین دیدگاه ها وجود ندارد.

ادامه موضوع

قانون اساسی امریکا   (بازدید:630)  (132بار دانلود )

تعداد صفحات مقاله 58صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
قانون اساسی ایالات متحده آمریکا که در تاریخ ۱۷۸۹ به تصویب رسید، قدیمی‌ترین قانون‌های اساسی موجود جهان است و در طول بیش از ۲۲۰ سال هنوز به قوت خود باقی است. در حقیقت هیچگاه قانون اساسی ایالات متحده تغییر نکرده و صرفاْ اصلاحیه‌هایی به آن افزوده شده‌است. به همین جهت، قانون اساسی این کشور از ثبات و انسجام فراوانی برخوردار است و به عنوان یک میراث ملی در میان مردم آمریکا شناخته می‌شود.

ادامه موضوع

آبیاری قطره ای   (بازدید:912)  (192بار دانلود )

در 27 صفحه قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
سیستم آبیاری قطره ای عبارت است از شبکة وسیعی از لوله های معمولاً باریک که آب تصفیه شده را به خاک نزدیک گیاه هدایت می کند و طی آن ، آب با فشار کم از روزنه یا وسیله ای به نام گسیلنده از شبکه خارج و به صورت قطراتی در پای بوته ریخته می شود . آبیاری قطره ای تجارتی از اواسط دهه 1960 و بعد از پیدایش و وفور شیلنگها و ضمایم پلاستیکی ارزان قیمت آغاز شد .

ادامه موضوع

بررسي رابطه بين هزينه دولت و رشد اقتصادي در ايران (1385 – 1350)   (بازدید:3257)  (1760بار دانلود )

171صفحه در6 فصل قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
هدف از این تحقیق، بررسی تأثیر مخارج دولت روی رشد اقتصادی با استفاده از داده های سری زمانی در ایران از سال 1350 تا 1385 است. مدل انتخابی ما، یک مدل ساده رشد مطابق با مدل رم (1986) می باشد که مخارج دولت به مخارج سرمایه گذاری، مخارج مصرفی و مخارج سرمایه گذاري انسانی تفکیک می شود. مخارج سرمایه گذاری دولت تأثیر مثبت و معنی داری روی رشد اقتصادی دارد. همین طور مخارج سرمایه گذاري انسانی نیز در بلند مدت تأثیر مثبت و معنی داری روی رشد اقتصادی دارد. مخارج مصرفی دولت در این مدت تأثیر منفی و معنا داری روی رشد اقتصادی دارد. سرمایه گذاری خصوصی دارای یک تأثیر مثبت و معنی داری روی رشد اقتصادی است. نتایج حاکی از آن است که بیشترین تأثیر مخارج دولت روی رشد اقتصادی مربوط به مخارج سرمایه گذاري انسانی است. کل مخارج دولت تأثیر مثبت و معنی داری روی رشد اقتصادی دارد و این درحالی است که مخارج سرمایه گذاری دولت، روی سرمایه گذاری بخش خصوصی تأثیر منفی و معنی داری دارد. افزایش مخارج عمرانی دولت روی رشد اقتصادی یک تأثیر مثبت و معنی داری دارد. درحالی که افزایش مخارج جاری دولت تأثیر منفی و معنی داری روی رشد اقتصادی دارد.

ادامه موضوع

ارسال ایمیل با سی شارپ   (بازدید:1530)  (413بار دانلود )

Visual Studio 2012 قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
در این برنامه با پورت smtp و ارسال ایمیل با استفاده از زبان پر کاربرد و شیرین سی شارپ انجام شده است.که کاربر با وارد کردن آدرس سرور smtp و پورت smtp و همچنین نام کاربری و پسورد می تواند به سرور متصل و ایمیل خود ارسال کند.

ادامه موضوع

تجارت زنان   (بازدید:515)  (192بار دانلود )

تعداد صفحات مقاله 95 صفحه قیمت : 5,000 تومان قیمت : رایگان تعداد نظرات : 0
درتحقيق حاضر سعي شده با توجه به بحث امنيت ملي كه به عنوان يكي از مهمترين مسائل موجود در يك كشور مي باشد به مسأله تجارت زنان پرداخته شود كه با توجه به عدم دسترسی به ممتهمین از روش کتابخانه ای استفاده شده است.. در فصل دوم به بررسي پيشينه موضوع، در فصل سوم به بيان روش تحقيق پرداخته شده است. در فصل چهارم به توصيف و تحليل يافته ها در 9 بخش (ابعاد شکل گیری باندهای فساد- ویژگی اعضا شبکه های فساد - راه های فعالیت باندهای قاچاق دختران (مکان شناسایی) – نحوه فعالیت باند- مهمتریتن مکانها و امواج قاچاق انسان در ایران- فعالیت های برون مرزی افراد فاسد- قوانین و اقدامات- علل فحشاء- شیوه های مقابله ) پرداخته شده است. در فصل پنجم به آمارهایی در خصوص زنان آسیب دیده اشاره شده است. در فصل ششم نتايج تحقيق و سپس پيشنهادات ارائه گرديده است.

ادامه موضوع