خوش آمد گویی www.Pro3.ir

امنیت شبکه


امنیت شبکه

تعداد صفحات :17صفحه قیمت : رایگان معرفی به دوستان
1.نویسنده
آژانس فناوری اطلاعات دولت(GITA)باید توسعه ، پیاده سازی و نگهداری یک طرح هماهنگ در سطح وسیع (ایالت) برای فن آوری اطلاعات (IT) (A.R.S. § 41-3504(A (1))) شامل تصویب ایالت فنی و هماهنگی و استانداردهای  امنیتی (A.R.S. § 41-3504(A (1(a)))).
 امنیت اطلاعات در سطح وسیع و دفتر خصوصی باید به عنوان برنامه ریزی استراتژیک ، تسهیل و اداره هماهنگی برای امنیت فن آوری اطلاعات برای دولت خدمت کنند (ARS § 41-3507 (A )).
2. هدف
هدف از این استاندارد هماهنگی واحد و تلاش برای فراهم کردن چند لایه استراتژی حفاظت برای ارتباطات امن و بدون درز از سیستم های ناهمگن دولت و ارتباطات شبکه ها ، از جمله بی سیم  ، مودم  ، مسیریاب ، سوئیچ ها ، و فایروال به طوری که منابع محاسباتی  امور خارجه  و اطلاعات را از خطر دسترسی های غیر مجاز توسط منابع خارجی حفاظت کند A.R.S. § 41-3501(2).

3. حوزه
این استاندارد  به همه  واحدهای  محاسبات اعمال می شود. واحد محاسبات به عنوان بخش ، کمیسیون ، هیئت مدیره ، موسسه یا آژانس دیگر از دولت دریافت ، صرف و یا پرداخت محاسبات های دولتی و یا تحمیل تعهدات از دولت از جمله هیئت مدیره ازعضوها اما به استثنای دانشگاه تحت صلاحیت این  هیئت مدیره و انجمن حوزه دانشگاه و قانون گذار یا بخش های وابسته.
مدیر اجرایی ارشد واحد محاسبات (CEO) ، مشغول به کار در رابطه با واحد محاسبات مدیر ارشد اطلاعات (CIO) ، موظف برای تضمین اجرای موثر سیاست های فناوری اطلاعات در سطح ایالت ، استانداردها ، و روش ها (پی اس پی های) در داخل هر واحد محاسبات است.


158 بار دانلود دانلود
قیمت : رایگان

برچسب ها :

امنیت شبکه،


مشابه ها

نظر کاربران


ارسال پیام
 
  
 
 
کد را وارد کنید