خوش آمد گویی www.Pro3.ir

کارآموزی حسابداری شرکت


کارآموزی حسابداری شرکت

تعداد صفحات :28صفحه قیمت : رایگان معرفی به دوستان
معرفي شركت 

شركت كامپيوتري پارس نويك واقع در شيراز ، خيابان برق ، ذوالنوارغربي ، پلاك 105  كه از  بخش ها و قسمت های مختلفی تشکیل داده است.این بخش ها در زمینه های كاري خود وديگر زمينه ها بر فرض مثال خدمات كامپيوتركه به ترتيب زير مشغول كار است ،شبکه،گرافیک و انیمیشن،سخت افزارو آموزش  فعالیت می کند.این شركت  دارای یک بخش به نام بخش سخت افزار می باشد که شامل یک اتاق می باشد که در این اتاق تمامی وسایل مورد نیاز برای نصب کردن  ( اسمبل كردن ) قطعات کامپیوتر موجود می باشد.
بخش دیگر این شركت ،بخش نرم افزار می باشد که شامل یک اتاق می باشد با چهار کامپیوتر که این کامپیوترها به هم شبکه می باشند و در این اتاق برای کارهای گرافیکی،آموزشی تمهیداتی در نظر گرفته شده است. وبخش ديگر اين شركت قسمت تعمير و عيب يابي كامپيوتر كه شامل اتاقي جدا از اتاق هاي ديگر شركت اين شركت به خاطر كيفيت كار مسئولانش واستاندارد بودن قطعات شركت وسرعت العمل كار از شركت هاي موفق است ومراجعه كننده هاي  اين شركت به خاط اين مسائل مثبت شركت كه گفته شد . زياد وقابل ملاحظه است . واین شركت  یکی از شركت هاي  موفق در زمینه ی فعالیت كاري خود وديگر خدمات می باشد.
تمامی کامپیوترها و سیستم های این شركت شبکه می باشند و می توانند از این طریق با هم ارتباط داشته باشند.اسمبل کردن سیستم از حرفه های مهم این روزها می باشد که نیاز به دقت و قدرت در تشخیص قطعات کامپیوتری می باشد.یک اسمبل کننده ی سیستم،باید به تمامی قطعات و مارک ها و مدل های آن و همچنین تفاوت های بین آنها آگاه باشد و بداند که کدام قطعه می تواند جوابگوی یک کاربر خاص باشد یا کدام قطعه جوابگوی کدام شخص باشد. وآموزش  نرم افزار از ديگر حرفه هاي مهم ديگر است كه من در اين بخش آشنايي با سخت افزار  اسمبل كردن كامپيوتر و آشنايي با شبكه كامپيوتري  پرداختم كه در صفحات بعد راجب اين دو موضوع بيشتر توضيح مي دهيم .

220 بار دانلود دانلود
قیمت : رایگان


مشابه ها

نظر کاربران


ارسال پیام
 
  
 
 
کد را وارد کنید