خوش آمد گویی www.Pro3.ir

پروژه شناخت و طراحی معماری روستا روستای قلات


پروژه شناخت و طراحی معماری روستا روستای قلات

تعداد صفحات :43صفحه قیمت : رایگان معرفی به دوستان
شناخت و جمع آوری اطلاعات سیاسی استان : 
استان فارس از نظر تقسیمات کشوری ، به 29 شهرستان ،  83بخش ، 93 شهر و 204 دهستان تقسیم می شود . این استان از شمال به اصفهان و کهکگیلویه و بویر احمد ، از مشرق به  استانهای یزد و کرمان ، از مغرب به استانهای بوشهر و از جنوب به استان هرمزگان محدود است .کوههای زاگرس با جهت شمال غربی – جنوب شرقی ، استان فارس را به دو ناحیه مشخص طبیعی شامل ناحیه شمال – شمال غربی و ناحیه جنوب – جنوب شرقی تقسیم کرده است ارتفاعات ناحیه شمالی از کوههای سمیرم شروع و در جهت شمال غربی امتداد میابد . ارتفاعات ناحیه جنوبی کوههای ازراف شیراز و کوههای مکهارلو ، خرمن و تودج را در بر میگیرد. ارتفاعات غربی در امتداد کهگیلویه تا کوههای ممسنی و ارتفاعا جنوبی مشنمل بر کوههای داراب و ارتفاعات تنگستان است .
بررسی موقعیت شهرستان شیراز در استان
شهرستان شیراز یکی از شهرستان های استان فارس بوده و در مرکز این استان واقع شده است. این شهرستان از شمال به شهرستان های مرودشت و سپیدان، از شمال غرب به شهرستان ممسنی (نورآباد)، از غرب به شهرستان کازرون، از جنوب به شهرستان فیروزآباد و جهرم و از شرق به شهرستان استهبان و فسا محدود شده است.

شهر شیراز دارای 6 بخش به نام های ارژن، زرقان، سروستان، کربال، کوار و مرکزی می باشد. در این شهرستان 5 شهر (خرامه، زرقان، سروستان، شیراز و کوار)، 22 دهستان و 523 آبادی دارای سکنه واقع شده است.

649 بار دانلود دانلود
قیمت : رایگان


مشابه ها

نظر کاربران


ارسال پیام
 
  
 
 
کد را وارد کنید