خوش آمد گویی www.Pro3.ir

کنترل دیزل ژنراتور به صورت اتوماتیک توسط PLC


کنترل دیزل ژنراتور به صورت اتوماتیک توسط PLC

تعداد صفحات 47 قیمت : رایگان معرفی به دوستان
فعالیت کمپانی در زمیته تولید موتورهای احتراق داخلی با طراحی و ساخت اولین موتور دیزل ژنراتور در سال 1905 شروع شده است تا به امروز ادامه داشته ودارای سابقه فعالیت100ساله در ضمینه تحقیق توسعه وتولیدیمولدهای قدرت می باشد.امروزه بسیاری از شرکتهای وابسته تولیدی وتحقیقاتی است که در مجموع صنایع گوناگون نظیر نقلیه –دریایی-کشاورزی-ماشین الات صنعتی وهوا فضا را تحت پوشش قرار داداه است.
در تابلوهای دیزل ژنراتور از CTبرای امپر متر ورله-سویچ برای استارت-امپرمتر-ولت متر-جعبه فیوز-استفاده می شود.که از یک کابل قدرت از دیزل ژنراتور تا تابلویی دیزل ژنراتور استفاده می شود وهمچنین یک کابل 7رشته برای فرمان استفاده می شود.ویک کابل دیگر برای روشنایی اتاقک خود ژنراتور از جمله برای کلید وپریز گرفته می شود.
در تابلوی ژنراتور یک PLCبکار رفته که از قبل به ان برنامه داده شده است که به چه صورت کار کند ویا فرمان دادن زمان قطع برق یا شارژ باتری که هر زمانی بخواهد متور دیزل ژنراتور روشن شود.
در کنار تابلویی دیزل ژنراتور یک تابلوی دیگر قرار گرفته است که یک امپر متر ویک ولت متر در ان به کار رفته است وبا برق سه فاز کار میکنند.کار هر فاز بطور جدا گانه می باشد. که ولتاژ هر فازی را به ما نشان می دهد. که درحال تغییر می باشد.
129 بار دانلود دانلود
قیمت : رایگان


مشابه ها

نظر کاربران


ارسال پیام
 
  
 
 
کد را وارد کنید